en_flag    en_flag    en_flag
O nás
CELPAP Machinery je společnost, zabývající se nákupem a prodejem použitých strojů a zařízení pro průmysl papíru a celulózy.

Svým zákazníkům nabízí kompletní služby zahrnující vyhledání vhodného "second-hand" zařízení nebo naopak vhodného zákazníka pro odkup vyřazovaného zařízení, technickou pomoc, demontáž a montáž zařízení, repase starého zařízení, dopravu na místo určení a asistenci při uvedení do provozu.

Nabídka firmy zahrnuje jak jednotlivé stroje, tak kompletní linky, dodávané jako investiční celky. Ve spolupráci s kooperujícími společnostmi jsou zajišťovány rekonstrukce, opravy a kompletace dodávaných "second-hand" zařízení podle požadavků zákazníka na zvýšení kapacity nebo zlepšení kvality produkce. V individuálních případech nabízí zprostředkování financování dodávek.

Nákup starších strojů vyžaduje vyšší nároky na práce inženýringu a organizaci prací spojených s demontáží, instalací a uvedením do provozu. Konečným zákazníkům však zaručuje zlepšení kvality papírenských provozů při podstatně nižších investičních nákladech a rychlejší návratnosti vloženého kapitálu. Společnost CELPAP Machinery je v této oblasti připravena svým zákazníkům maximálně pomoci.
 

Naše aktivitykontakt

nákup a prodej použitých strojů, leasing, poradenství, technologické poradenství, skladování strojůMr. Miroslav Dostál
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1, Czech Repulbic
Tel: 00420 22403 2152
Fax: 00420 22403 2155
Email: mdostal@celpap.cz
Web: www.celpap.cz

Naše andresaSkype

Naše adresa:
Václavské náměstí 56
110 00 Praha 1, Czech Republic
Skype kontatk:
skype-logoMiroslav Dostál - papcelum
skype-logoMiroslav Dostál ml - mirek.dostal   

 

Scroll Up